Kosmetyki Oriflame cieszą się dużą popularnością w Polsce i za granicą. Wierni klienci codziennie korzystają z produktów ORIFLAME i polecają je innym, co przekłada się na niezwykła popularność marki. Oriflame to przede wszystkim oryginalność, dobry skład kosmetyków, skuteczne działanie i trwałość, które potwierdzają miliony zadowolonych konsumentów. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem, każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

Discover Tuscan Sunset żel do kąpieli ORIFLAME 

to produkt z którym kąpiel jest prawdziwą przyjemnością. Nie ważne czy korzystasz z wanny, czy prysznica, jego żelowa formuła doskonale się pieni pozostawiając na skórze niepowtarzalny zapach. Żel pod prysznic Discover Tuscan Sunset ORIFLAME inspirowany jest bogatym krajobrazem Toskanii, a aromat toskańskich winogron będzie Ci towarzyszył przez dłuższy czas. Korzystaj kiedy tylko masz ochotę przenieść się w odległe rejony świata. Żel pod prysznic Discover Tuscan Sunset ORIFLAME jest bez dodatku mydła oraz ma zrównoważone pH

Pojemność: 750ml

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.