zarobki oriflame

Praca w ORIFLAME

ZAROBKI ORIFLAME

Oszczędzaj na zakupach w Oriflame lub zarabiaj ze sprzedaży do 25%.

Praca Oriflame to zajęcie bardzo przyjemne, a przede wszystkim dodatkowe. Wykonujesz je tak jak chcesz ucząc się przy tym wielu ciekawych uiejętności. W zależności ile sprzedaż takie będą Twoje zarobki Oriflame. W Oriflame możesz zarabiać nie tylko ze sprzedaży. Budowanie własnego zespołu jako lider Oriflame przynosić może bardzo duże zarobki.

Zarobki konsultantki Oriflame

Zarobki konsultantki Oriflame uzależnione są głównie od wielkości zamówień. Bezpośredni zarobek na sprzedanym produkcie wynosi do 25% jego wartości. Dodatkowo w zarobki konsultantki Oriflame wliczane są specjalne promocje i bonusy, które sprawiają, że możemy kupić dany produkt jeszcze taniej – a sprzedając go w cenie katalogowej zarobimy jeszcze  więcej.

W przypadku sprzedaży produktów Oriflame warto skupić się na pozyskaniu stałych i zadowolonych klientów, którzy będą w każdym katalogu składać zamówienia. Dzięki temu co 3 tygodnie zadbamy o stałe zarobki, miłą i przyjemną pracę przy okazji oraz zagwaratujemy Naszym klientom stały dostęp do wyjątkowych produktów Oriflame.

Praca w firmie Oriflame

Praca w Oriflame to rzecz którą robi się przy okazji i w wolnym czasie. Średnio klienci w Oriflame składają zamówienie na 80-120 zł. Warto skupić się na pozyskaniu kilku stałych klientów. W przypadku gdy zdobędziemy 5 takich osób Nasz obrót w danym katalogu będzie wynosić od 400zł do 600zł. Nasze zarobki z takiego obrotu wynosić będą około 150zł. Warto rozwijać taką sprzedaż pozyskując coraz większą ilość klientów – 10 stale zamawiających osób wygeneruje dla Nas zarobek na poziomie 300zł. Wliczając w to dodatkowe bonusy i gratisy od Oriflame ta kwota może być dużo większa.

W Oriflame korzystamy również z innych przywilejów. Każda nowa konsultantka lub konsultant bierze udział w programie Witamy, w którym odbiera się wyjątkowe i wartościowe produkty. W Oriflame można również budować własny zespół i zarabiać zapraszając innych do Oriflame.

sprzedaż oriflame

SPRZEDAŻ PRODUKTÓW I BUDOWANIE ZESPOŁU

Możesz zarejestrować się do Oriflame po to by używać produktów, sprzedawać je innym lub budować zespół. Możesz połączyć te trzy rzeczy i dzięki temu zaoszczędzisz na własnych zakupach, zarobisz ze sprzedaży produktów oraz otrzymasz wynagrodzenie z tytułu budowania własnego zespołu.
Dołącz do Nas i poznaj inne korzyści w Oriflame.

Pamiętaj! W Oriflame nie jesteś sam – po rejestracji będziemy w stałym kontakcie z Tobą tak aby jak najefektywniej pomóc Tobie w realizacji własnych celów.