lider oriflame

BUDUJ WŁASNY ZESPÓŁ

ZOSTAŃ LIDEREM ORIFLAME

Buduj własny zespół zapraszając inne osoby do Oriflame MLM.

Atrakcyjny plan marketingowy pozwolił już wielu liderom osiągnąć niezależność finansową. Lider Oriflame to osoba, która nie tylko może zarabiać pieniędze i stać się niezależna finansowo. Biznes MLM Oriflame pozwala także rozwijać się na wielu płaszczyznach budując przy tym relacje z wieloma osobami. Bez wątpienia Biznes MLM w Oriflame można nazwać biznesem relacyjnym.

Lider Oriflame

Jako lider Oriflame otrzymujesz wsparcie i pomoc doświadczonych osób, które pomogą Tobie w efektywnym budowaniu struktury – dodatkowo otrzymasz od Nas kontakty do budowania Twojej pierwszej struktury w Oriflame tak by Twój start był jak najbardziej efektywny.

Zarobki Lidera Oriflame

W Oriflame każdy produkt ma określoną ilość punktów. W zależności od wielkości obrotu punktowego jako lider uzyskujesz poziomy efektywności, które przekładają się na wielkość wynagrodzenia.

Pierwszy plan marketingowy rozpoczyna się od 4% i kończy na 24%. Grupa lidera oriflame generująca 24% to obrót powyżej 7500 punktów, czyli około 20000 zł obrotu. Zarobki w oriflame na tym poziomie to średnio 5000zł netto.

 

plan marketingowy oriflame

Zespół w Oriflame

Budowanie własnego zespołu jako lider w Oriflame to długofalowe zadanie. Codzienne działania pozwalają wypracowywać w każdym katalogu atrakcyjne wynagrodzenia. Gdy już ty zarobisz swoje pierwsze pieniądze będziesz musiał pomóc również liderą ze swojego zespołu osiągnąć podobne zarobki – tak by one podobnie jak ty – były zadowolone z tego biznesu.

W swoich działaniach jednak nie jesteś sam – cały czas pomagamy Tobie relizować własne cele działając z Twoją całą grupą.

zarobki oriflame

Nieograniczone możliwości w Oriflame

Budowanie grupy w Oriflame poleca na pomaganiu osobą z Twojego zespołu w realizacji własnych celów. Jeśli Twoje osoby będą zadowolone z tego biznesu to będą chciały budować go dalej. Dlatego również od Nas otrzymasz maksymalne wsparcie – Naszym zadaniem będzie pomóc Tobie w realizacji własnych celów w Oriflame. Jeśli Twoje zarobki okażą się wysokie, a Nasza pomoc będzie skuteczna – będziesz chciał osiągać coraz to większe cele w Oriflame.
Jako lider Oriflame masz nieograniczone możliwości – podobnie jak zarobki. Wyższe poziomy to tylko początek – jednak już teraz możesz zapoznać się z możliwościami jakie daje Oriflame.

oriflame zarobki

Dołącz do Oriflame i rozpocznij własną przygode

Zostań Liderem Oriflame

Zapraszając własnych znajomych do współpracy jako lider Oriflame budujesz strukturę w systemie Marketingu internetowego, tak zwanego MLM. Dodatkowo przez codzienny kontakt i pomoc w budowaniu grupy szkolimy Cię w działaniach online.

Wielu liderów Oriflame MLM działając online jest w stanie kilkukrotnie szybciej budować własne struktury, a dzięki temu więcej zarabiać.

 

Zostań liderem Oriflame MLM i korzystać z wielu przywilejów

  • Bonusy i dodatkowe profity
  • Program dla Sponsorów
  • Odznaka Oriflame MLM
  • Zaproszenie na Bal Dyrektorów MLM, Seminaria
  •  Możliwość uczestnictwa w Złotej Konferencji
  • • Program Samochodowy
  • Wyjątkowe i prestiżowe wyjazdy
zostań liderem oriflame
Zostań liderem oriflame
Spróbuj swoich sił i zawalcz o własną niezależność finansową razem z oriflame i naszym zespołem.

Dołącz do Nas i poznaj system, który pozwala jeszcze szybciej realizować własne cele – i marzenia!