Znana na całym świecie marka Oriflame dostępna jest także w Polsce. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród milionów klientów. Oriflame wyróznia się od innych firm przede wszystkim wysoką jakością oraz składem swoich produktów. Oriflame to duży wybór kosmetyków dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Żel pod oczy NovAge Men ORIFLAME 

energetyzujący z technologią przeciwstarzeniową oparty jest na baobabie, kofeinie i ekstrakcie z roślinnych komórek macierzystych Coffea Bengalensis. Żel pod oczy NovAge Men ORIFLAME doskonale uzupełnia się z pozostałymi produktami tej samej serii. Jego regularne stosowanie zapewnia mniejszą widoczność zmarszczek, czy nieestetycznych cieni pod oczami. Żel pod oczy NovAge Men ORIFLAME zapewnia także świeży wygląd. Cera staje się bardziej promienna i wygląda na młodszą. Kosmetyk bardzo dobrze się wchłania, a zawarty w opakowaniu wygodny aplikator w postaci kulki, dodatkowo koi i pomaga poprawić mikrokrążenie.

Pojemność: 15ml

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.