W sklepie z kosmetykami marki Oriflame każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zakupu produktów idealnych na każdą okazję. Proponujemy wysokiej klasy perfumy, kosmetyki pielęgnacyjne czy suplementy diety. Oriflame cieszy się rosnącą popularnością wśród kobiet i mężczyzn na całym świecie. 

Rozświetlający sztyft Giordani Gold ORIFLAME zawiera w składzie między innymi nawilżające masło shea. Nawilżająca formuła bardzo dobrze się rozprowadza, pozostawiając na skórze błyszczące drobinki. skóra zyskuje blask i odpowiednie nawilżenie. Rozświetlający sztyft Giordani Gold ORIFLAME to efekt skóry muśniętej słońcem. Dostępny jest w dwóch odcieniach, więc z pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Nakładaj bezpośrednio na skóre, w miejscach które chcesz rozświetlić. Rozświetlający sztyft Giordani Gold ORIFLAME to idealne wykończenie makijażu. 

Waga: 5,5g

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.