Oriflame to marka obecna na rynku kosmetycznym już od wielu lat. Produkty są znane i cenione przez konsumentów na całym świecie. Bogata oferta marki to przede wszystkim kosmetyki pielęgnacyjne dla kobiet i mężczyzn, oryginalne perfumy, czy bardzo dobre suplementy diety, które na chwilą obecną są niewątpliwie bardzo pożądanym produktem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Oriflame

Wiśniowy krem uniwersalny Tender Care od ORIFLAME

Już od 30 lat dostępny jest w sprzedaży. To niezwykłe połączenie wosku pszczelego, witaminy E i substancji zmiękczających. Całość zamknięta w poręcznym, małym opakowaniu tego fantastycznego produktu. Krem uniwersalny Tender Care – wiśnia ORIFLAME koi i nawilża suche partie skóry. Idealnie nadaje się do ust, łokci czy nawet pięt. Regularne stosowanie zapewnia bardzo dobre efekty. Krem uniwersalny Tender Care – wiśnia ORIFLAME posiada fantastyczny zapach, który z pewnością przypadnie do gustu.

Pojemność: 15ml 

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.