Marka Oriflame obecne są jest już w ponad 60 krajach na całym świecie. Od lat można też zakupić już te produkty w Polsce. Ich niezwykła skuteczność, została potwierdzona przez miliony zadowolonych klientów. Zapraszamy do przejrzenia bogatej oferty na produkty marki Oriflame.

Maseczka na noc intensywnie regenerująca NovAge ORIFLAME

 to produkt idealny dla wszystkich kobiet, które chciałyby, aby ich cera odzyskała swoją świeżość i blask. Kosmetyk zawiera w składzie silnie odżywczy olejek Inca Inchi oraz masło cupuaçu, a także głęboko nawilżający kwas hialuronowy. Intensywnie regenerująca maseczka na noc NovAge ORIFLAME przywróci Twojej skórze piękny wygląd, usuwając oznaki zmęczenia. Po nocy Twoja skóra będzie się pięknię prezentować, będzie wypoczęta i zdrowa. Kosmetyk należy stosować raz lub dwa razy w tygodniu, na krem na noc. Intensywnie regenerująca maseczka na noc NovAge ORIFLAME to doskonałe uzupełnienie całej serii.

Pojemność: 50ml

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.