Niezwykła kolekcja kosmetyków Oriflame, to przede wszystkim wysoka jakość składników, ale też oryginalność i przystępna cena. Sprawdź bogatą kolekcję Oriflame i wybieraj z produktów dla kobiet i mężczyzn. Każdy z pewnością znajdzie dla siebie idealne rozwiązania. 

Zmniejszona widoczność porów dzięki bazie od ORIFLAME

Działa niemal błyskawicznie. Jego przyjemna, jedwabista konsystencja doskonale się rozprowadza. Ma właściwości, które przedłużają i utrwalają makijaż sprawiając, że prezentuje się on fantastycznie. Widoczność porów staje się zdecydowanie mniejsza. Baza zmniejszająca widoczność porów ORIFLAME zawiera w składzie witaminie E, która ma właściwości ochronne. Technologia Pore Blurring wchłania nadmiar sebum i sprawia, że światło miękko odbija się od skóry. Baza zmniejszająca widoczność porów ORIFLAME gwarantuje Ci trwały  makijaż nawet przy niesprzyjających warunkach pogodowych. 

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.