Oriflame to firma, która wyróżnia się na tle innych fantastyczną jakością swoich wyrobów. W ofercie znaleźć można mnóstwo kosmetyków idealnych dla kobiet i mężczyzn. Ogromny wybór to gwarancja zadowolenia, z pewnością każdy znajdzie w Oriflame coś dla siebie i swoich bliskich. Sprawdź najlepszej jakości kosmetyki, perfumy czy suplementy diety

Balsam na dzień Optimals Hydra Matte do cery tłustej ORIFLAME 

To niezwykle lekka konsystencja, która dodatkowo nie obciąży Twojej cery. Ma właściwości matujące oraz nawilżające. Dzięki niemu zmniejszy się widoczność porów na twarzy, a skóra na twarzy przestanie być tłusta. Balsam na dzień Optimals Hydra Matte do cery tłustej ORIFLAME zawiera w składzie wyjątkową mieszankę szwedzkich składników, które z pewnością poprawią kondycję skóry. Takie działanie zapewni przede wszystkim kora wierzby oraz kojąca jasnota biała. W składzie nie mogło zabraknąć też witaminy B5 i aktywnego składnika przeciwdziałającego zanieczyszczeniom, który chroni przed zewnętrznymi zagrożeniami. 

Zalety balsamu Hydra Matte Oriflame

– do cery tłustej
– nie obciąża 
– matuje i nawilża
– zmniejsza widoczność porów
– zawiera korę wierzby
– w składzie jasnota biała i witamina B5
– testowany dermatologicznie.

Pojemność: 50ml

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.