Zanurz się w wyjątkowym świecie kosmetyków Oriflame i poczuj się rewelacyjnie. Wybieraj z gamy produktów damskich i męskich i ciesz się fantastycznymi kosmetykami w niskiej cenie. Oriflame oferuje szeroki wybór, a na wyróżnienie zasługuje tutaj niewątpliwie seria past do zębów, które cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Zapraszamy do przejrzenia bogatej oferty marki Oriflame.

Pasta do zębów System 8 Optifresh ORIFLAME 

To doskonały sposób na zdrowe i piękne zęby. Zawiera kompleks Active Protect, który zapewnia 12-godzinną ochronę zdrowych zębów, co zostało udowodnione klinicznie. Ziołowa pasta do zębów System 8 Optifresh ORIFLAME to także przyjemny miętowy smak, który zapewnia świeży oddech. Zawarty w paście fluor pomaga wzmocnić zęby i sprawia, że prezentują się fantastycznie. W ofercie Oriflame dostępne są także pasty o innych właściwościach. Zapraszamy do przejrzenia oferty.

Pojemność: 100ml 

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.