Dlaczego ORIFLAME wyróżnia się na tle innych konkurencyjnych marek swoimi produktami? Wszystkie kosmetyki produkowane są tylko z najwyższej jakości składników. Zapachy inspirowane są światowymi trendami, a wszystko to w połączeniu z wysoką skutecznością i niską ceną. Oferta Oriflame jest bardzo zróżnicowana i idealna dla każdego, bez względu na wiek czy płeć. 

Żel pod prysznic Provence ORIFLAME

to wyjątkowo aromatyczny kosmetyk, który kojarzy się jednoznacznie z lawendowymi polami Prowansji. Idealnie nadaje się do kąpieli w wannie jak i pod prysznicem, doskonale się pieni, tworząc aromatyczną kapiel. Żel pod prysznic Discover Provence ORIFLAME dokładnie oczyści Twoją skórę, odświeżając ją i pozostawiając na niej lekki aromat lawendy i pomarańczy. Kosmetyk nie zawiera mydła, ma zbalansowane pH i nie wysusza skóry. Sprawdź jakie jeszcze kosmetyki kryją się w tej serii produktów. 

Zapach: francuska lawenda i pomarańcze

Przeznaczenie: pod prysznic, do kąpieli
Pojemność: 250 ml

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.