Zapraszamy do przejrzenia niezwykłej oferty na produkty marki Oriflame. To seria fantastycznych kosmetyków przeznaczona dla wszystkich, niezależnie od wieku czy płci. Ogromny wybór, fantastyczny skład, skuteczne działanie, a przy tym niewygórowana cena sprawiają, że Oriflame jest bardzo często kupowany przez konsumentów na całym świecie. 

Scrub do rąk wygładzający od ORIFLAME

To kosmetyk o niezwykle kremowej konsystencji i bogatym składzie. W składzie znaleźć można organicznie pozyskiwany ekstrakt z mleka i miodu oraz drobinki złuszczające z łupinek migdałów. Wygładzający scrub do rąk Milk & Honey Gold ORIFLAME usuwa z dłoni szorstki, poszarzały naskórek. Dzięki takiemu zabiegowi znacznie łatwiej o wchłanianie składników odżywczych z kremu do rak.  Regularne stosowanie wygładzającego scrubu do rąk Milk & Honey Gold ORIFLAME to gwarancja bardziej miękkiej, gładkiej i lepiej nawilżonej skóry na dłoniach. Kosmetyk sprawdzi się idealnie przy suchej skórze. Przebadany dermatologicznie.

Pojemność: 75ml

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.