Oriflame to marka którą charakteryzuje wysoka jakość produktów. Klienci w Polsce i za granicą regularnie używają produktów tej marki, ciesząc się z ich fantastycznych właściwości . Szeroka oferta Oriflame, to gwarancja wyboru  kosmetyku idealnego dla siebie i swoich najbliższych. Zapraszamy do przejrzenia oferty w naszym sklepie internetowym. 

Scrub do ciała Milk & Honey Gold ORIFLAME

To luksusowy kosmetyk, który w składzie  zawiera organicznie pozyskiwane ekstrakty z mleka i miodu oraz naturalne składniki złuszczające. Charakteryzuje się niezwykłym aromatem, który zostaje na skórze długo po użyciu. Wygładzający scrub do ciała Milk & Honey Gold ORIFLAME ma za zadanie usunąć martwy naskórek. Dzięki temu zabiegowi skóra stanie się bardziej gładka i miękka. Kosmetyk z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie. Wygładzający scrub do ciała Milk & Honey Gold ORIFLAME warto stosować razem z innymi kosmetykami z tej samej serii.

Pojemność: 200ml

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.