Wyjątkowe kosmetyki od Oriflame, to doskonały sposób na piękny look. Poczuj się wyjątkowo i zadbaj o siebie z kosmetykami wyprodukowanymi z najlepszych jakościowo, naturalnych składników. Oriflame obecna jest już od 45 lat na rynku kosmetycznym, a jej popularność wciąż rośnie.

Tusz do kresek Stylo ORIFLAME wodoodporny

to prosta aplikacja na powiekę, wystarczy już jednokrotne pociągnięcie, aby uzyskać zadowalający efekt, który utrzyma się nawet cały dzień. Produkt jest mocno napigmentowany, bardzo dobrze się rozprowadza, a jego wodoodporna formuła jest niezwykle łatwa do usunięcia. Wodoodporny tusz do kresek Stylo ORIFLAME to znakomity kosmetyk, który możesz używać na cieniach, podkładzie itp. Nie kruszy się, a jego wysoka wodoodporność gwarantuję utrzymanie na powiece w każdych warunkach. Wodoodporny tusz do kresek Stylo ORIFLAME występuje w dwóch fantastycznych odcieniach. 

Pojemność: 1,6g

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.