Produkty marki Oriflame są znane i cenione na całym świecie. Jest to firma, która cieszy się nie tylko uznaniem wśród klientów. Jest także jedną z bardziej znanych marek kosmetycznych. Oriflame wyróżnia się na tle konkurencji bardzo wysoką jakością, przy maksymalnie niskiej cenie. Naturalne składniki używane do produkcji kosmetyków gwarantują zadowolenie z użytkowania. W ofercie Oriflame znaleźć można przede wszystkim kosmetyki dla pań i panów w tym także oryginalne perfumy zamknięte w poręcznych flakonikach.

Odświeżający tonik Pure Skin Oriflame 

Używaj do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Stosuj na wacik kosmetyczny. Tonik Pure Skin Oriflame usunie resztki makijażu czy zanieczyszczeń. W składzie znaleźć można naturalny ekstrakt z granatów. Dodatkowo został on wzbogacony o technologię Detect z kwasem salicylowym. Dzięki niezwykłym składnikom Tonik Pure Skin Oriflame zwęża pory oraz idealnie matuje skórę. Nadaje się do codziennego stosowania.

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.