Zapraszamy do zapoznanie się z niezwykła ofertą na produkty marki Oriflame. To mnóstwo produktów, które doskonale sprawdzają wśród kobiet i mężczyzn. Ich niezwykła skuteczność, a przy tym niewygórowana cena sprawiają, że kosmetyki Orfilame są bardzo chętnie kupowane i polecane przez konsumentów w Polsce i zagranicą.

NovAge Men od ORIFLAME serum regenerująco-energizujące

 to doskonały kosmetyk, którzy zapewni męskiej skórze uczucie energii przez cały dzień oraz świeży i wypoczety wygląd. W składzie kosmetyku wyróżnić warto baobab, kofeinę, ekstrakt z roślinnych komórek macierzystych Coffea Bengalensis oraz mieszankę niezbędnych witamin i minerałów. Serum regenerująco-energizujące NovAge Men ORIFLAME działa przeciwstarzeniowo, a jego lekka, beztłuszczowa formuła sprawdzi się u panów w każdym wieku. Serum regenerująco-energizujące NovAge Men ORIFLAME szybko się wchłania a dodatkowo sprawia, że cera nie będzie się świeciła. Dodatkowe zalety to rewitalizacja, nawilżenie, ukojenie i chłodzenie skóry.

Pojemność: 50ml

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.