Oriflame jest marką znaną na całym świecie. W Polsce obecna jest także od dłuższego czasu. Firma cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a kosmetyki są chętnie kupowane przez kobiety jak i mężczyzn. Wśród produktów kosmetycznych warto wyróżnić produkty z serii Swedish Spa, które dzięki wysokiej klasy składnikom, są niezwykle chętnie stosowane zarówno przez panie jak i panów.

Relaksujący olejek do kąpieli ORIFLAME

to rewelacyjny produkt, który znakomicie sprawdzi się podczas kąpieli w wannie jak i pod prysznicem. Ma jedwabista, delikatną konsystencję, a po kontakcie z mokra skórą lub wodą zamienia się w delikatne mleczko, które doskonale oczyszcza i nawilża skórę podczas mycia. Relaksujący olejek do kąpieli Swedish Spa Tranquil Drops ORIFLAME to bogactwo składników, dzieki którym Twoje ciało będzie dopieszczone. Kosmetyk zapewni Ci odrobinę relaksu i zapach, który uspokoi dzieki zawartości olejku lawendowego.

Zalety Swedish Spa Tranquil Drops  relaksującego olejku do kąpieli

  • olejek który zamienia się w mleczko do kąpieli
  • pielęgnacja i miękkość
  • koi zmysły
  • nadaje wodny zapach
  • z zawartością olejku lawendowego

Pojemność: 200ml

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.