Marka Oriflame cieszy się niezwykłą popularnością już od 45 lat. Jej produkty dostępne są w wielu krajach, w tym Polsce. Wyjątkowa jakość została potwierdzona przez zadowolonych klientów, którzy co dzień korzystają z kosmetyków tej firmy. Zapraszamy do przejrzenia bogatej oferty na Oriflame.

Puder w perełkach od ORIFLAME

to doskonały sposób na idealny makijaż. Dodaj swojej twarzy promiennego wyglądu. Zyskaj na policzkach fiołkowy róż, podkreśl swoje naturalne piękno. Puder w perełkach Giordani Gold Holiday Glow ORIFLAME to kuleczki, które podkreślą piękno Twojej cery. Zostały ręcznie wykonane, dzięki czemu każe opakowanie jest wyjątkowe. Zostały stworzone we Włoszech przez prawdziwych ekspertów. Ich wysoka jakość, to gwarancja zadowolenia. Puder w perełkach Giordani Gold Holiday Glow ORIFLAME jest niezwykle trwały, a jego nakładanie jest wyjątkowo proste. To doskonałe wykończenie makijażu.

Waga: 25g

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.