Sprawdź ofertę firmy Oriflame, która wciąż rozwija swoje skrzydła na terenie naszego kraju. Niezwykłe kosmetyki cieszą się wciąż rosnącą popularnością, a ich szczególne właściwości doskonale sprawdzają się na przy każdej skórze. Kosmetyki przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn, a także jest specjalna seria dla najmłodszych.

Giordani Gold ORIFLAME odmładzający balsam do ust

zawiera w składzie bardzo dużo odżywczych składników, dzięki którym Twoje usta zyskają młodzieńczą witalność i sprężystość. Odmładzający balsam do ust Giordani Gold ORIFLAME to kremowa konsystencja, która doskonale odżywia delikatną skórą. Dzięki zawartości oleju roślinnego i witaminy E oraz EFA ma silne właściwości pielęgnujące i wygładzające.Odmładzający balsam do ust Giordani Gold ORIFLAME zawiera także kwas hialuronowy, który sprawia, że usta stają się pełniejsze i jędrniejsze. Dodatek filtra SPF 12 chroni delikatną skórę, a sam produkt nadaje ustom subtelnie połyskujący kolor.

Pojemność: 10ml

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.