Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogata oferta na produkty znanej marki kosmetycznej, jaką jest Oriflame. Ogromny wybór produktów sprawia, że z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Oriflame to ponadczasowe perfumy, wyjątkowe kosmetyki pielęgnacyjne, czy suplementy diety. Produkty przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Nawilżający krem na noc NovAgeTrue Perfection ORIFLAME

to doskonały, silnie działający krem z ekstraktem z perskiego drzewa jedwabnego i kwasem glikolowym. Idealnie uzupełnia się z pozostałymi kosmetykami z tej samej serii. Nawilżający krem na noc NovAgeTrue Perfection ORIFLAME stosuj regularnie, a Twoja cera stanie się  świeża i promienna, a dodatkowo zmniejszy się widoczność porów. Nawilżający krem na noc NovAgeTrue Perfection ORIFLAME jest delikatnie perfumowany a dodatkowym jego plusem jest fakt, że opóźnia pojawianie się zmarszczek.

Pojemność: 50ml

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.