Oriflame obecny jest na Polskim i zagranicznym rynku od lat. Niezwykłe produkty kosmetyczne charakteryzują się wysoką skutecznością i bardzo dobrym składem. Bogaty wybór produktów, to gwarancja zakupu idealnego kosmetyku, który z pewnością spełni nasze oczekiwania. Oriflame to produkty idealne dla kobiet i mężczyzn, w ofercie znaleźć można między innymi ponadczasowe perfumy, skuteczne kosmetyki pielęgnacyjne a nawet suplementy diety, których popularność cały czas rośnie. 

ORIFLAME mydło w płynie z oliwą z oliwek i aloesem

to doskonały wybór dla całej rodziny. W składzie znaleźć można składniki bogate w substancje nawilżające, więc po zastosowaniu nasze dłonie nie tylko zyskają piękny zapach, ale będą miały odpowiedni stopień nawilżenia. Mydło w płynie do rąk z oliwą z oliwek i aloesem ORIFLAME zawiera naturalną oliwę z oliwek, dzięki temu jest bezpieczna dla środowiska. Produkt zamknięty w opakowaniu z pompką, co znacznie ułatwia dozowanie kosmetyku. 

Pojemność: 300ml

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.