Firma Oriflame oferuje duży wybór artykułów kosmetycznych dla kobiet i mężczyzn. Oferta tej marki to przede wszystkim perfumy, kosmetyki pielęgnacyjne, suplementy diety czy dodatkowe akcesoria codziennego użytku. Produkty Oriflame to bardzo dobry skład, wysoka jakość a także przyjemne dla oka opakowania. Oriflame to propozycja dla osób, które szukają dobrych kosmetyków w niewygórowanej cenie.

Pięknie pachnące mydełko Discover Tuscan Sunset ORIFLAME pozostawia na skórze romantyczny aromat prosto z Toskańskich winnic winogronowych. Doskonale oczyszcza skórę i może być stosowane do mycia całego ciała. 

Mydełko Discover Tuscan Sunset ORIFLAME 

doskonale uzupełnia się z pozostałymi produktami o tym samym zapachu. Polecany jest do codziennej pielęgnacji i może być używany przez kobiety i mężczyzn. Poznaj całą serię kosmetyków Discovr i ciesz się ich doskonałymi właściwościami. 

Waga: 90g

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.