Oriflame to niezwykła jakość, bardzo dobry skład, a do tego przystępna cena idealna na każdą kieszeń. Markę tą charakteryzuje między innymi naturalny skład, skuteczność działania, czy oryginalne zapachy poszczególnych kosmetyków. Oriflame, to ogromny wybór produktów, wyróżnić tu warto między innymi perfumy, kosmetyki pielęgnacyjne, suplementy diety. Z pewnością każda kobieta i każdy mężczyzna znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. 

ORIFLAME mydło Discover Tanzanian Grace

 idealnie sprawdzi się do mycia dłoni jak i całego ciała. Doskonale się pieni, a jego delikatna piana fantastycznie otula ciało, nadając mu niezwykły aromat drzew moringa i babobaów. Każde zastosowanie mydełka Discover Tanzanian Grace ORIFLAME to relaksująca podróż zmysłów do safari. Ten produkt jest doskonałym uzupełnieniem kosmetyków o tej samej nucie zapachowej. Produkt nadaje się do męskaiej jak i damskiej skóry. 

Nuty zapachowe: drzewa moringa i babobaów

Waga: 90g

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.