Wyjątkowe produkty Oriflame obecne są już w ponad 60 krajach na całym świecie. Niezwykła skuteczność i fantastyczna jakość, to gwarancja udanego zakupu. Oriflame oferuje kosmetyki z naturalnymi składnikami prosto ze Szwecji, a od niedawna także fantastyczne suplementy diety Wellness dla kobiet i mężczyzn. Sprawdź ich działanie i ciesz się zdrowiem, oraz jakością kosmetyków oferowanych przez firmę produktów.

NovAge Bright Sublime ORIFLAME rozjaśniający krem na dzień

To produkt idealny dla wszystkich kobiet, które cierpią z powodu przebarwień na twarzy. Kosmetyk z opatentowaną technologią Multi-Bright i ekstraktem z roślinnych komórek macierzystych gardenii przy regularnym stosowaniu zapewni prawidłowe nawilżenie i redukcję przebarwień. Krem rozjaśniający na dzień NovAge Bright Sublime ORIFLAME sprawi, że twoja cera rozjaśni się, a koloryt wyrówna się. Zobaczysz także widoczną różnicę w zmarszczkach, które zostaną wygładzone. Kosmetyk zawiera filtr SPF 20, dzięki któremu twoja skóra zyska ochronę przed fotostarzeniem.

Zalety kremu rozjaśniającego Bright Sublime od ORIFLAME

– na problemy z przebarwieniami
– z technologią Multi-Bright
– z ekstraktem z roślinnych komórek macierzystych gardenii
– nawilża
– rozjaśnia rzebarwienia
– wyrównuje koloryt
– zawiera filtr SPF 20
– przebadany klinicznie
– o delikatnym zapachu.

Pojemność: 50ml

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.