Kosmetyki Oriflame to produkty, które w ciągu ostatnich lat zyskały bardzo dużą popularność. Sprzedawane są w ponad sześćdziesięciu krajach na całym świecie. Polska także zalicza się do tego grona. 

Krem odżywczy na noc Diamond Cellular ORIFLAME

To doskonały produkt dla wszystkich kobiet, które chciałyby odmłodzić swoją cerę. W składzie znaleźć można m.in kwas salicylowy, który pomaga stymulować odnowę komórkową, a także delikatnie złuszcza. To sprawia, że skóra wygląda młodziej. Krem odżywczy na noc Diamond Cellular ORIFLAME to także kompleks Enternal Beauty, który łączy ze sobą aż trzy składniki aktywne takie jak ekstrakt z mirtu, kompleks proteinowy i antyoksydanty. Mają one za zadanie poprawić powierzchnię skóry, wygładzić a dodatkowo chronić przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników. Krem odżywczy na noc Diamond Cellular ORIFLAME to także ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Regularne stosowanie sprawia, że po 14 dniach skóra wygląda zdecydowanie młodziej.

Pojemność: 30ml

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.