Oriflame jest firmą, w której znaleźć można produkty dla kobiet i mężczyzn. Szeroki asortyment, to produkty do pielęgnacji ciała, zawiera produkty z ceną adekwatną do jakości. Szeroki asortyment to najróżniejsze produkty do pielęgnacji całego ciała, to oryginalne perfumy, czy suplementy diety, które poprawią jakość życia dodając energii. Bardzo dobry skład produktów, a przy tym odpowiednia cena z pewnością przypadną do gustu kobietom i mężczyznom w różnym wieku.

Krem na noc Optimals Even Out ORIFLAME

Przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Doskonale odżywia działając w nocy. Dzięki mieszance naturalnych składników oraz kompleksowi LumiLight sprawia, że skóra na twarzy promienieje, a widoczność przebarwień jest znacznie mniejsza. Krem na noc do skóry z przebarwieniami Optimals Even Out ORIFLAME doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie kremu na dzień. Krem został przebadany dermatologicznie. 

Pojemność: 50ml

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.