Sprawdź rewelacyjne kosmetyki od Oriflame i ciesz się fantastyczną jakością w zaskakująco niskiej cenie. To wysokiej klasy produkty dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Ciesz się fantastycznym wyglądem niezaleznie od okazji. Wybieraj spośród setek produktów, które znakomicie nadają się do codziennego użytku. Doskonale skomponowane perfumy w oryginalnych flakonikach, niezwykłe kosmetyki pielęgnacyjne, czy suplementy diety Wellnes, to z pewnością doskonałe rozwiązanie dla wszystkich niezależnie od płci.

Krem NovAge Time Restore ORIFLAME 

idealnie sprawdzi się do wygładzenia zmarszczek w newralgicznych miejscach jaką są okolice ust oraz oczu. Krem do okolic oczu i ust NovAge Time Restore ORIFLAME to rewelacyjna technologia GenisteinSOY oraz ekstraktem ze świetlika, dzieki której zwiększa się poziom kolagenu, skóra jest gęstsza, a zmarszczki widocznie mniejsze. Krem do okolic oczu i ust NovAge Time Restore ORIFLAME sprawi, że znikną opuchnięcia i ciemne cienie pod oczami.

Pojemność: 50ml

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.