Oriflame jest firmą, która w ofercie posiada produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie. Szeroki asortyment przeznaczony jest dla kobiet jak i mężczyzn, a w ofercie znaleźć można produkty do całego ciała jak i poszczególnych jego partii. Suplementy diety z serii Wellness skutecznie poprawiają jakość życia oraz dodają energii. Zawarte w nich innowacyjne technologie sprawiają, że klienci z całego świata chętnie wracają do produktów Oriflame.

Włosy i paznokcie kompleks odżywczy Wellness

Zapewnia idealne odżywienie włosów i paznokci, sprawiając że nie są one podatne na wypadanie lub kruszenie się. Naturalny skład wspomaga oraz nadaje objętości i gęstości włosom. Paznokcie są silne, a płytka gładka.

Działanie kompleksu odżywczego

  • nadaje gęstość i objętość włosom
  • chroni włosy i paznokcie
  • odżywia je
Skład kompleksu odżywczego

Środki wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, kwas stearynowy), chlorowodorek lizyny, maltodekstryna, ekstrakt jabłkowy, chlorowodorek cysteiny, kwas askorbinowy, środki przeciw zbrylaniu (stearynian magnezu, dwutlenek krzemu), fumaran żelaza, środki glazurujące (hydroksypropylometyloceluloza, glicerol ), Tlenek cynku, selenian sodu

Sposób użycia

Spożywaj 2 tabletki dziennie przez 12 tygodni. Jeśli jest potrzeba możesz powtórzyć cykl po upływie 3 tygodni.

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.