Marka Oriflame to szeroka oferta w której każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie. Produkty przeznaczone są dla Pań i Panów w różnym wieku i o różnej jakości skóry. W seriach kosmetyków warto wyróżnić tutaj serię NovAge. Kosmetyki te mają potwierdzone działanie przeciwstarzeniowe i działają niwelując 12 oznak, które wpływają na postrzeganie naszego wieku. 

Oriflame odmładzająca dwustopniowa pielęgnacja

 sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądała zdecydowanie młodziej. Używając tego kosmetyku zapewnisz sobie cerę o wyrównanym kolorycie, rozjaśnioną, bez niedoskonałości, których widoczność zostanie zmniejszona. Dwustopniowa pielęgnacja odmładzająca NovAge Oriflame to intensywny peeling, w składzie którego znaleźć można między innymi kwas glikolowy i kwas mlekowy. W formule neutralizatora występuje HydrActive. Dwustopniową pielęgnację odmładzającą NovAge Oriflame należy stosować raz w tygodniu przez 4 kolejne tygodnie. Kosmetyk przebadany klinicznie.

Pojemność: 40ml

Ten i inne produkty marki Oriflame możesz kupić nawet 20% taniej. Dołącz do naszego zespołu. Zarejestruj się i ciesz się świetnymi produktami w rewelacyjnej cenie.